Jana Kelnarová

Dasty

O pejskovi

Jméno pejska: Alcarmo Eriien

Plemeno: Sheltie

Nejčastěji na něj voláme: Dasty, Dastiku, Dastyne

Co má rád: svou rodinu, papáníčko, psí slečny a hlavně agility

Agility kategorie

MA3

Největší úspěchy

občas stojíme na stupních vítězů

Šampion A3

Další aktivity

  • coursing
  • poslušnost

Pár slov

V roce 2018 jsme začali plnit zkoušky do titulu šampiona. Budeme pyšní pokud se nám to povede. Když ne, nevádí i tak jsme šťastní, že můžeme spolu běžkat a potkávat super lidi .

V roce 2022 jsme dokončili titul Šampion A3.
Jsem na nás neskutečně pyšná, že jsme to spolu zvládli a Dastik ve svých 9letech dokázal jak moc ho agility baví. Běhat budeme i nadále dokud nám to zdraví dovolí a občas se postavíme i na start nějakého našeho oblíbeného závodu jako je třeba MČR sheltii, na které se vždycky těšíme. Dasty si už vyzkoušel hoopers, takže pokud půjde do agiduchodu , jako náhrada je hoopers super volba.

Tygy

O pejskovi

Jméno pejska: Color Tiger Pure Nature

Plemeno: sheltie

Nejčastěji na něj voláme: Tygy,Tygouši, Tygoslávku

Co má rád: mazlení, papání, přetahování, běhání za balónky a svou smečku

Agility kategorie: MA1

Pár slov

Tygouše je můj vytoužený druhý pejsek. Dovezla jsem ho ze Slovenska v době coronaviru a vůbec to bylo velice napínavé zda ho Kyka Kováčová svěří právě mně. Podařilo se a 31.5 2020 jsem modro-šedého krasavce dovezla domů. S Dastikem si za pár dní na sebe zvykli a jsou parťáci. Těšíme se na společné chvíle učení se všeho, co nás baví .

Tygoušek je moje láska a taky velká agility výzva . Naučit tuhle malou střelu všechny překážky, otočky, povely a ještě to vše spojit dohromady je náročné pro nás oba. Ale o tom tento sport je a nás strašně baví se , i když pomalu ,posouvat dál a každý úspěch je naše malé vítězství . Po celý rok jezdíme s naší beaglí kámoškou GABI a její paničkou Věrou po intenzivkách, táborech a zkoušíme další psí sporty jako hoopers nebo dogdancing.
Těšíme se až vyzkoušíme coursing .